Nábytok do ambulancie a nemocnice

Nábytok do ambulancie, zdravotníckych zariadení a zariadení sociálnych služieb ktorý ponúkame je navrhnutý a vyrobený tak,aby bol funkčný pre svojho užívateľa a aby vytvoril príjemné prostredie pre Vás i Vašich pacientov. Nábytok je zdravotne nezávadný a špeciálne určený pre vybavenie ambulancií, nemocníc,zdravotníckych zariadení, hospicov, domovov pre seniorov, laboratórií,čakarní,pracovísk zdravotníckeho personálu a vstupných priestorov.

Vy len zatelefonujte a my Vám poradíme :-)

Kartotéky na zakladanie kariet pacientov

Kartotéky do ambulancií sa vyrábajú v rôznom farebnom prevedení na mieru, alebo sú v ponuke typizované kartotéky kovové s doplnkom dreva na šuplíkoch.V tejto kategórii sú aj kontajnery pod pracovný stôl, kontajner vo výške stola, alebo kontajner pre zubné ambulancie, ktorý slúži na odkladanie inštrumentov.

Vyšetovacie lôžka a polohovateľné postele pre pacientov

V našej ponuke nájdete vyšetrovacie lehátka pre pacientov, polohovateľné lôžka, vyšetrovacie lehátke do ambulancie so skrinkou pod lehátkom. Skrinky pod lehátkom sú vyrobené na mieru a  farba dvierok zodpovedá farebnému prevedeniu nábytku v ambulancii.

 

Stolíky na lieky a  ideálky 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone