Nábytok do ambulancie a nemocnice

Nábytok do ambulancii, ordinácií , zdravotníckych zariadení a zariadení sociálnych služieb ktorý ponúkame je navrhnutý a vyrobený tak, aby bol funkčný pre svojho užívateľa a aby vytvoril príjemné prostredie pre Vás i Vašich pacientov. Nábytok je zdravotne nezávadný, splňa hygienické normy  a je špeciálne určený pre vybavenie ambulancií, nemocníc, zdravotníckych zariadení, hospicov, domovov pre seniorov, laboratórií, čakarní, pracovísk zdravotníckeho personálu a vstupných priestorov. Nábytok vyrábame na mieru podľa požiadaviek klienta nakoľko každý zdravotnícky odbor ma svoje špecifiká. Pracujeme komplexne od zamerania Vášho priestoru, 3D návrhu až po samotnú realizáciu s montážou.

Vy len zatelefonujte a my Vám poradíme :-)

 

 

Kartotéky na zakladanie kariet pacientov

Kartotéky do ambulancií sa vyrábajú v rôznom farebnom prevedení na mieru, alebo sú v ponuke typizované kartotéky kovové s doplnkom dreva na šuplíkoch.V tejto kategórii sú aj kontajnery pod pracovný stôl, kontajner vo výške stola, alebo kontajner pre zubné ambulancie, ktorý slúži na odkladanie inštrumentov.

Vyšetovacie lôžka a polohovateľné postele pre pacientov

V našej ponuke nájdete vyšetrovacie lehátka pre pacientov, polohovateľné lôžka, vyšetrovacie lehátke do ambulancie so skrinkou pod lehátkom. Skrinky pod lehátkom sú vyrobené na mieru a  farba dvierok zodpovedá farebnému prevedeniu nábytku v ambulancii.

 

Stolíky na lieky a  ideálky 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone