Stoličky do čakární

Stoličky, lavice do čakárni.

Stoličky a lavice určené do čakarní zdravotníckych zariadení ponúkame v rôznom typovom prevedení. Materál, ktorý je použitý na stoličkách do čakárne môže byť umyvateľný – koža,koženka,drevo,plast, alebo sú stoličky  čalúnené do  látky s vysokou oteruvzdornosťou.  Priestor zdravotníckeho zariadenia navrhujeme dľa prípustných rozmerov, a následne Vám doporučíme stoličky alebo lavice z našej ponuky. Na webe ponúkame malú ukážku produktov,ktoré je možné využiť v priestoroch zdravotníckeho zariadenia a čakárne pre pacientov. Široká variabilita umožňuje okrem typovej rady lavíc od rôznych výrobcov a  výberu čalúnenia aj možnosť kombinovať lavice so stolíkom,ktorý zároveň slúži na odkladanie medicínskych časopisov a letákov.

Lavice do čakarne GO sa vyrábaju s čalunením operadlo a sedákom, alebo v kombinácii s perforovaným plastom. Podnož je ocelová v čiernej farbe RAL a nohy hliníkové leštené. Čalúnenie sedákov a operadiel je možné v širokej škále koženiek s certifikátom do zdravotníckych zariadení. Farebná škála plastov na fotke – čierna, biela, béžová, šedá ,zelená, oranžová, modrá a červená.

 

 

Lavice do čakárne SEANCE ART

Séria lavíc Seance Art ma kónicky tvarované operadlo a je novším modelom rady Seance. V ponuke sú stoličky na nožičkách, dvojlavice, trojlavice, štvorlavice, päťlavice a všetky je možné doplniť  o stolíky na odkladanie propagačného materiálu. Operadlo  môže byť v čiernom alebo šedom plaste ,sedák je čalúnený do látky. Konštrukcia na lavici môže byť strieborná alebo čierna.

 

Lavice do čakárne DREAM +

Séria lavíc Dream + je novším modelom rady Dream. V ponuke sú stoličky na nožičkách, dvojlavice, trojlavice, štvorlavice, päťlavice a všetky je možné doplniť  o stolíky na odkladanie propagačného materiálu. Operadlo  môže byť v čiernom alebo v bielom  plaste ,sedák je čalúnený do látky. Konštrukcia na lavici je čierna v kombinácii s lešteným hliníkom.

 

Lavice do čakárne TAURUS

Séria lavíc do čakárne Taurus ponúka stoličky na nožičkách a lavice, ktoré sú v prevedení: celočalúnené, plastové, drevená preglejka. Kovová konštrukcia môže byť čierna, strieborná a prevedenie chróm.

 

Lavice do čakárne DREAM

Séria lavíc do čakárne DREAM ponúka jednosed,dvojsed,trojsed,štvorsed a päťsed.  Všetky lavice je možné doplniť o stolíky na odkladanie propagačných materiálov.  Farebné prevedenie konštrukcie je strieborná a čierna. Operadlo a sedák je možné očalúniť dľa výberu látky,kože a koženky. Lavice dream môžu byť aj v plastovom prevedení: čierna, červená, šedá, zelená.

 

Lavice do čakárne SEANCE

Séria lavíc do čakárne Seance je dostupná v dvoch variantoch . Operadlo na stoličke je v prevedení : drevené buk natural, alebo je čalúnené do požadovanej látky.  Sedadlo je  čalúnené do látky dľa výberu. Konštrukcia na lavici môže byť strieborná alebo čierna. Séria lavíc Seance ponúka dvosed,trojsed,štvorsed, a päťsed. Lavice je možné doplniť o stolíky na odkladanie propagačného materiálu.

 

Lavice do čakárne CLASS

Séria Class disponuje okrem lavíc do čakárne aj samostatnými stoličkami na nožičkách a stoličkami na kolieskach, ktoré sú vhodné do ambulancie. Kovová konštrukcia je vyrábaná vo farbe čierna,strieborná a chróm. Operadlo a sedák môže byť čisto v plastovom prevedení  vo farbe čierna,červená,šedá,béžová,svetlo modrá,tmavo modrá, zelená a biela. taktiež je možnosť operadlo i sedák  očaluniť do látky,kože alebo koženky. Lavice môžu byť s podrúčkami ,alebo bez podrúčiek.

 

Lavice do čakárne DELTA

Moderná séria lavíc do čakárne  Delta sa vyrába ako jednosed, dvojsed,trojsed,štvorsed a päťsed. Lavice je možné doplniť o podrúčky a stolík na propagačný materiál. Široká variabilita a moderný design s vhodným výberom látky dodá Vašej čakárni elegantný vzhľad.

Lavice do čakárne NEXT

Moderná séria lavíc do čakarne NEXT  je v ponuke ako jednosed a dvojsed. Farba kovovej konštrukcie je v prevedení strieborná a chróm s možnosťou napájania pomocou stolíkov.

 

 

Lavice do čakárne TREND

Séria lavíc TREND sa vyrába v plastovom prevedení, alebo s čalúnenim operadlom a sedákom. Kovová konštrukcia na laviciach je v kombinácii čiernej práškovej farby a lešteného hliníku.  Farby plastov : béžová, šedá, čierna, červená, biela.  Farebné prevedenie koženky a látky v širokom spektre odtieňov.

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone